Decrease font size Default font size Increase font size
Straipsnių peržiūrėjimai
921983

Svečiai

Dabar svetainėje 11 svečiai (-ių) ir narių nėra

Share

Angelų pily...

   Šaltinių pagrindinę mokyklą metų pabaigoje apgaubė šviesos ir gėrio skraistė. Ore pleveno baltos snaigės, sniego pusnys kvietė nepamiršti, kad už lango žiema, tuoj šv. Kalėdos, Naujieji metai. Šitaip pasipuošę ir šventiškai nusiteikę šaltiniečiai nusprendė padėkoti tėvams, mokytojams už visų metų triūsą.

   Mažieji angeliukai salę užpildė nuo pirmųjų renginio akimirkų: šoko, barstė sniegą, degančiais žibintėliais kvietė visus atverti savo širdis, burtis draugėn. O draugų jie turi labai daug... Pradinukai linksmino ir vertė nusišypsoti ne vieną svečią eilėraštukais, dainomis ir šokiais, vyresnieji žavėjo savo talentais ir kūryba. Septintokės Jorinda su Kamilija užliejo salę nuostabia kanklių muzika, šeštokė Viltė sugebėjo net suburti klasiokų grupę ir atliko savo kūrybos dainą. Kalėdų jausmais dalijosi dešimtokas Nojus, o kalėdinę dvasią sustiprino „Svajos“ šokėjos. Galiausiai visi buvome pakviesti į angelų pilį, kurioje verda kasdienis, į žmogiškąjį panašus gyvenimas su savo rūpesčiais ir problemomis. Renginio metu išdalinta daugiau nei 60 padėkų mokinių tėveliams už aktyvią veiklą bendruomenės veikloje, už labai gerą ir puikų vaikų mokymąsi.

   Angeliukai gėriu, palaima ir ramybe užliejo visus, tuo metu buvusius salėje. Kiekvienas ramybę ir susikaupimą parnešė į namus, kad švenčių laukimas taptų ypatingas.

   Ačiū už nuostabų renginį tariame direktoriaus pavaduotojai ugdymui M. Kochanskienei, mokytojoms E. Turčinienei, R. Graužlienei, L. Insodienei, V. Jarusevičienei, A. Labutienei.

 

Ieškoti...

Dalyvaujame projektuose

Bendradarbiaujame