Geografijos žinių konkursas ADVENTUR 2018 parodoje

Lietuvos geografijos mokytojų asociacija kartu su tarptautine turizmo paroda ADVENTUR 2018 sausio 26 dieną 6-12 klasių moksleiviams organizavo Geografijos žinių konkursą ir nemokamai kvietė apsilankyti Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Šių metų parodos ADVENTUR tema – KELIAUK KITAIP!

Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos mokiniai konkurse varžėsi 6-8 klasių kategorijoje, kur dalyvavo 400 mokinių iš įvairių Lietuvos mokyklų. Šaltinių pagrindinės mokyklos komandą sudarė Žilvinas ir Viltė iš 6b kl. Domantas, 6c kl. Edita ir Miglė iš 7b kl. Ugnius, 8b kl., Gytis, 8c kl. ir Erikas, 8d. kl. Jiems teko nelengva užduotis – atsakyti į 30 testų klausimų su vaizdine medžiaga. Tikrai reikėjo gerai išmanyti geografiją ir turizmą. Rūta, Miglė, 6a kl., Patricija, 6c kl. ir Marius 8b kl. buvo sirgaliai ir rinko medžiagą iš ADVENTUR turizmo parodos apie keliones.Kol dirbo skaičiavimo komisija ir sumavo taškus, mokiniams vyko geografijos pamoka kitaip. Geografijos mokytojai ekspertai dalvavę ekspedicijoje po Islandiją pasakojo apie salą, jos gyventojus, skaidrėse matėme daug unikalių salos kraštovaizdžių: ugnikalnių, ledynų, sustingusios lavos.

Po to – apdovanojimai. Apdovanojo 15 mokinių, kurie surinko daugiausiai taškų. Tarp jų ir Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos 6b klasės mokinė Viltė Maselskaitė. Konferencijų salėje nuaidėjo garsūs plojimai iš šūksniai. Ar atspėsite, kurią vietą tarp 400 mokinių iš visos Lietuvos ADVENTUR konkurse užėmė Viltė Maselskaitė ? Ogi IV vietą.

Moksleiviams ir mokytojams ADVENTUR paroda tapo gyva, interaktyvia geografijos pamoka, kurioje laukė neatrasti Lietuvos ir pasaulio kampeliai, susitikimai su keliautojais, jų pasakojimai ir patyrimai.

6b klasės mokinė Miglė Kuzmaitė